LiveZilla Live Help

Elementy instalacji basenu

Skimmer
Przepływ skimmera wynosi 8 m 3/h. Jeden skimmer zbiera wodę do filtra z powierzchni ok. 25 m2. Nadaje się do basenów gotowych poliestrowych jak i basenów wykładanych folią. Wykonany z tworzywa o bardzo dobrej jakości w kolorze śnieżnobiałym.

 

 

 

 

Skimmer z ramką stalową
Przednia ramka skimmera wykonana z polerowanej stali.

 

 

 

 

 

Dysza
Uniwersalna śnieżnobiała, dysza do basenów foliowych i gotowych poliestrowych. Tworzywo o bardzo dobrej jakości. Specjalny wylot z dyszy pozwala na uzyskanie kilku przepływów: 3, 5, 7 m3/7h. Kompletna dysza z gwintem GZ 2".

 

Dysza z ramką chromową
Uniwersalna dysza z ramką chromową do basenów foliowych i gotowych poliestrowych.

 

 

 

Reflektor biały
Lampa wykonana z tworzywa 12 V - 300 W, okrągła, komplet z puszką lampy, kołnierzem, uszczelkami, śrubami i wężem ochronnym kabla. Kolor biały. Wielkość strumienia światła przy napięciu 12 V - 6000 Im.

 

 

Reflektor chromowy
Lampa wykonana z tworzywa 12 V - 300 W, okrągła, komplet z puszką lampy, kołnierzem, uszczelkami, śrubami i wężem ochronnym kabla, z metalową, chromową ramką. Wielkość strumienia światła przy napięciu 12 V - 6000 Im.

 

 

 

Puszka połączeniowa
Wykonana z ABS. Kolor biały. Pokrywka z gumową uszczelką. Specjalna puszka
do połączenia lamp z transformatorem.

 

 

Transformator
Specjalne transformatory przystosowane do pracy z oświetleniem basenu. Do 5 m kabel o przekroju 2x4 mm, od 5 -10 m kabel 2 x 8 mm. Idealne napięcie dla lamp 12 V wynosi 12,6 V.